HAKKIMIZDA

KAYAsan MAKİNA Sanayi ve Ticaret –

Gıda Makinaları ve Ekipmanları

Unlu Mamüller Fırınları ve Ekipmanları

1978 yılından bu yana; otel, patisserie, fırın, restaurant, et entegre tesisleri, yemek fabrikaları, kasaplar vb. gıda sektörü ile ilgili her türlü işletmelerde yıllardan beri güven ile kullanılan Türkiye’deki pazarlama, satış ve teknik serviste yetkili bayisi olarak Kayasan Makina San. ve Tic. ile değerli işletmelerin her türlü taleplerine, çok kısa sürede ve çok geniş imkanlar ile hizmet etmeye devam etmektedir.

Kendi projelerinide hayata geçiren firmamız alanındaki en kaliteli ürünleri optimum işlevsellikle size sunmaktadır. Memnuniyet ve şikayetlerini bizimle paylaşmanız sayesinde kaliteli üretim standartı yakalayan firmamız, kalite kontrol ekibi ile size kusursuz hizmeti sunmaktadır.

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine ve yurt dışına yıllardır güvenle satış ve servis sunmaktadır.Uzun ömürlü, dayanıklı parçalardan oluşan makinalarımız, bugün gıda sektöründe hızın gerektiği yerlede kalite ve hijyeni de ihmal etmeyen işletmelerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren firmamız sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet etmekten de memnuniyet duymaktadır.

Copyright 2015 Kayasan | Tüm Hakları Saklıdır. Gusto Bilişim